IMPACTEA

Vzdělávání a psychologie pro firmy

Get Adobe Flash player

Věděli jste, že ...?

... psychika hraje velmi důležitou roli při hledání zaměstnání?

 

Čtěte...

Potřebujete zjistit kvality kandidátů - uchazečů o zaměstnání ve Vaší firmě?

Máte šikovné a schopné zaměstnance a potřebujete si je udržet? Zjistěte, v čem všem jsou dobří a dejte jim možnost rozvinout svůj potenciál!

Chcete správně vytvořit pracovní tým, nebo řešíte nekompatibilitu uvnitř týmu stávajícího?

 

Obraťte se na nás - rádi Vám pomůžeme!;)

 

Psychodiagnostické vyšetření může probíhat jak individuálně, tak skupinově formou assessment centra či development centra.

Při práci s týmy využíváme tzv. sociometrii, tedy měření vztahů ve skupině, techniku, kterou vytvořil proslulý Jakob Levy Moreno.

Vyzkoušejte s námi také 360° zpětnou vazbu! Vaši zaměstnanci tak získají anonymní zpětnou vazbu na svou osobu a pracovní výkon od kolegů, nadřízených či klientů.

 

Testování provádíme zásadně osobně vždy tak, abychom byli v přímém kontaktu s vyšetřovaným a ten si tak mohl odnést příjemný pocit z testování.

Nejsme příznivci on-line testování přes internet, protože jedním z nejcennějších diagnostických nástrojů během testování je právě samotný vztah testovaného a psychologa.

Dbáme na individuální přístup, který může být zajištěn pouze osobním testováním.

 

Vyšetření může trvat v rozsahu od 30 min do 4 hodin; záleží na rozsahu, respektive počtu kompetencí, které si přejete sledovat.

 

Z každého vyšetření obdržíte kompletní doporučující zprávu. Na vyžádání firmy poskytujeme i zpětnou vazbu kandidátům a to vše zdarma v rámci standardní ceny.

 

 

 

Vyhledávání

Volné pozice

Hledáme spolupracovníky pro oblast psychodiagnostiky a psychoterapie pro psychologickou ambulanci v Praze 9 - Černém Mostě.
Podmínkou je psychoterapeutický výcvik (stačí započatý) se zaměřením na hypnózu a systemický/na řešení orientovaný přístup.

 

Spolupráce možná ihned. Vhodné i pro studenty.

 

Strukturovaný profesní životopis prosím zasílejte na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ReferenceDalší reference
na vyžádání ...